Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Tłumaczenia

MEDIASKOP oferuje tłumaczenie materiałów z mediów na dowolny język. Przetłumaczone informacje z prasy znajdują się na portalu zazwyczaj już w kilka godzin po zamówieniu. Na Państwa życzenie przetłumaczone teksty mogą zastąpić ich polskie odpowiedniki - dzięki temu nasza platforma może być idealnym rozwiązaniem dla obcokrajowców korzystających z monitoringu. W przypadku RTV MEDIASKOP oferuje unikalną usługę podkładania tekstów tłumaczeń do materiałów radiowych i telewizyjnych. Pozwala to cudzoziemcom na pełny odbiór i analizę tych materiałów.

Oferujemy:

- wyciszenie polskiej ścieżki dźwiękowej i cyfrowe podłożenie odczytanego przez lektora tłumaczenia
- podłożenie tekstu tłumaczenia na materiał wideo

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej