Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Stenogramy

Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej. Stenogramy wykonujemy głównie z naszych nagrań radiowych i telewizyjnych, a także z dostarczonych nam przez klienta.

Oferujemy stenogramy w dwóch postaciach:

- stenogram standardowy
- stenogram wzbogacony o kluczowe kadry z materiału wideo.

Równie popularną formą tekstowej dokumentacji oferowaną przez MEDIASKOP są streszczenia. W skondensowanej postaci prezentują one najważniejsze wątki danej audycji oraz informują o występujących w niej osobach lub firmach.

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej