Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Powiadamianie kryzysowe

Bezpłatnie oferujemy usługę powiadamiania kryzysowego w przypadku emisji materiału o ewidentnie niekorzystnym wydźwięku dla klienta.

Osoby wskazane przez klienta są na bieżąco powiadamiane o wyemitowaniu wiadomości mogących wywołać kryzys. Stosowna informacja dociera do klienta w ciągu kilku do kilkunastu minut po ukazaniu się takiego materiału (SMS, e-mail, komunikator internetowy, faks, telefon, inne). Klip dostarczamy priorytetowo poprzez portal lub pocztę elektroniczną.

Zapewniamy absolutną poufność informacji przekazywanych w trybie powiadamiania kryzysowego.

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej