Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Dzięki temu usługa jest bardzo precyzyjnie dopasowana do potrzeb klienta oraz może sprostać nawet najbardziej wymagającym limitom czasowym.

Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych. Do przeglądów trafiają artykuły zarówno z największych dzienników, jak i z niewielkich wydawnictw branżowych. Lista monitorowanych tytułów prasowych jest na bieżąco uzupełniania wraz z pojawianiem się kolejnych tytułów na rynku. Jesteśmy elastyczni - jeśli wśród monitorowanych tytułów nie ma gazety, która jest ważna dla klienta, to dodamy ją do oferty po otrzymaniu informacji o takiej potrzebie.

Wraz ze skanem artykułu klienci MEDIASKOPU otrzymują zawsze jego wersję tekstową, dzięki czemu mogą szybko wykorzystać fragmenty tekstu i wkleić je do innego dokumentu.

Każdy dostarczony w monitoringu artykuł, poza standardowym zamieszczeniem na portalu może być także m.in.:
- streszczony
- oceniony (pozytywny/neutralny/negatywny)
- przetłumaczony
- zmierzony (wielkość w cm2) i zliczony (długość w znakach)

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej

Raporty i analizy

Opracowywane przez MEDIASKOP rozbudowane raporty ilościowe i jakościowe są cenną pomocą przy wszelkich prezentacjach i podsumowaniach danego wydarzenia czy aktywności w mediach w określonym przedziale czasowym.

więcej