Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

Rozbudowany system definiowania zagadnień, możliwość wykluczenia niechcianych wątków pozwala trafnie i szybko odnaleźć poszukiwane w sieci informacje.

Materiały z internetu przekazywane są jako tekst oraz link do źródłowej strony. Dodatkowo system archiwizacji zapewnia dostęp do odnalezionej strony nawet po jej usunięciu lub zmianie.

Wyniki monitoringu internetu aktualizowane są na bieżąco. Nie trzeba więc czekać do następnego dnia, aby wiedzieć co piszą w sieci.

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Raporty i analizy

Opracowywane przez MEDIASKOP rozbudowane raporty ilościowe i jakościowe są cenną pomocą przy wszelkich prezentacjach i podsumowaniach danego wydarzenia czy aktywności w mediach w określonym przedziale czasowym.

więcej