Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Kontakty do mediów

Codzienny monitoring tysięcy źródeł daje MEDIASKOPOWI unikalną znajomość mediów - redakcji, dziennikarzy i poruszanych tematów. Dla klientów MEDIASKOPU przygotowujemy bazę kontaktów do mediów - wykorzystując nasze doświadczenie oferujemy imienne listy dziennikarzy zajmujących się określoną tematyką oraz kontakty do redakcji. Do dyspozycji klientów pozostawiamy jakie rodzaje mediów (prasa, RTV, internet) i jaki zasięg (ogólnopolski, regionalny) brane są pod uwagę.

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej