Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

McWortal EuroMedia 2012

McWortale branżowe to nasz autorski pomysł skierowany do tych firm i instytutcji, które chcą wiedzieć, co dzieje się w ich branży.

Ideą MacWortali jest bardzo szybkie dostarczanie wszystkich informacji z danej dziedziny, które pojawiają się w mediach elektronicznych.

O niską cenę dostępu do serwisów dba ich uniwersalny charakter i możliwość odbioru przez wielu klientów równocześnie.

McWortal Euro2012 - EuroMedia2012

- wszystkie informacje o przygotowaniach do Euro2012 w jednym miejscu
- materiały z mediów posegregowane w przejrzysty sposób gwarantują szybkie odnalezienie konkretnych doniesień związanych z Mistrzostwami
- aktualizacja na bieżąco z blisko 4 tysięcy źródeł
- natychmiastowe powiadamianie o nowych materiałach - przez SMS, RSS, e-mail, telefon
- podsumowania i analizy co miesiąc

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej