Nasze serwisy

Stenogramy
Dosłowny zapis radiowej lub telewizyjnej audycji jest niezwykle użyteczną formą dokumentowania jej zawartości treściowej.

Tłumaczenia
Tłumaczymy materiały z mediów na dowolny język. Podkładamy napisy w materiałach telewizyjnych.

Bird Eye Media Report

Bird Eye Media Report to automatyczy system generowania raportów dla klientów MEDIASKOPU. Dzięki BEMR nasi klienci mogą w kilkanaście sekund osiągnąć to, co dotychczas zabierało kilka godzin - bogato ilustrowaną wykresami analizę jakościową materiałów z monitoringu.

BEMR umożliwia wybór zakresu dat, źródeł i analizowanych kategorii tematycznych. Każdy wykres uzupełniony jest tabelą oraz kilkuzdaniowym podsumowaniem. Gotowy dokument w formacie PDF jest do dyspozycji klientów po maksymalnie kilkunastu sekundach. Korzystanie z BEMR dla naszych klientów nie jest limitowane - mogą oni wygenerować dowolną liczbę analiz ilościowych z dowolnych zamieszczonych na ich portalu zakresów tematycznych.

Monitoring prasy

Monitoring prasy oferowany przez MEDIASKOP opiera się na elektronicznym wyszukiwaniu haseł i późniejszej weryfikacji odnalezionych informacji przez doświadczony zespół. Oferujemy w monitoringu setki tytułów prasowych.

więcej

Monitoring radia i telewizji

Cyfrowo nagrywamy i monitorujemy każdego dnia kilkadziesiąt kanałów radiowych i telewizyjnych. W ofercie MEDIASKOPU znajdują się zarówno stacje ogólnopolskie, jak i regionalne z całej Polski.

więcej

Monitoring internetu

Do monitoringu internetu wykorzystujemy automatyczny system przeszukujący kilka tysięcy polskich stron i podstron WWW pod kątem zadanych haseł.

więcej